poniedziałek, 17 marca 2008

moja mini foto-relacja z wueski 2008


pierwsi konwentowicze zaczęli pojawiać się przy ulicy Łowickiej jeszcze przed godziną dziewiątą.

wyjątkowym zainteresowaniem cieszyła się w tym roku tradycyjna giełda komiksowa. rozentuzjazmowane tłumy gromadziły się przy stoisku Mandragory.


Michał Rzecznik i Jacek Świdziński - autorzy najlepszej antologii powstańczej, pozują do zdjęć po spotkaniu z publicznością.

podczas gdy Timof przedstawiał plany wydawnictwa w sali konferencyjnej, Cisi Wspólnicy podziwiali oryginały plansz na wystawie retrospektywnej.


przed chwilą organizatorzy zaprzyjaźnionej łódzkiej eMeFKi zdradzili publiczności listę gwiazd zaproszonych na październikowy festiwal.


dzięki specjalnej wyklejce do magazynu Kolektyw poznaliśmy wreszcie twarze anonimowych do tej pory twórców komiksu internetowego


lobsterandscrimp, najlepszy debiut tegorocznej imprezy, sprzedawał swój zin "mashup trio" nieoficjalnie. nie było jednak problemu z rozpoznaniem charakterystycznej kamizelki.jak zwykle nie zabrakło przedstawicieli Kultury Gniewu.

pojawili się również przedstawiciele największych portali komiksowych, w tym gildii komiksu.pod koniec wyczerpującego dnia na gości konwentowych tradycyjnie już czekał posiłek, własnoręcznie przygotowany przez organizatorów.


resztę zdjęć niestety prześwietliłem

8 komentarze:

kolec pisze...

świetne (:

Maciej pisze...

Srogie :)

godai pisze...

Boskie. Ja na tej wyklejce jestem fefnasty od lewej :)

Człowiek Potas pisze...

kultura gniewu jako jedyni wyprasowała koszule. takie szczegóły się ceni.

titos2k pisze...

prawie tak było!

mazol pisze...

znów wyszedłem grubo... snif

CD Jack pisze...

Ty Mazol wyszedłeś grubo? To co ja mam powiedzieć o swojej fotce? Co paparazzi nawet człowiekowi się ubrać nie dadzą :-)

CD Jack pisze...

Zamiast "Co" miało być "Ci" :]

O mnie

zyrafy[at]googlemail.com